Barış Tente Gölgelendirme Sistemi

İzmirde' 25 yıldır gölgelendirme sistemi sektöründe hizmet veren Barış Tente firması, güneşten korunmak isteyenlere zengin ürün gamıyla çözümler sunuyor. İzmirde'de 25 yıldır gölgelendirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren "Barış Tente" firması, ürün çeşitliğini artırarak yeni çözümler sunmaya başladı. Elden kumandalı ve motorlu en son teknolojik ürünlerine 5 yıl garanti uygulayan firma, uygun fiyatlarıyla pazardaki payını yükseltti. Barış Tente Ulusal Markaya Döndü Alanında İzmir'in en eski firması olan ve Swissotel Grand Efes, Konak Pier, Ege Park Balçova, Sheraton Çeşme'de gerçekleştirdikleri projelerle dikkat çeken Barış Tente Gölge Sistemleri, geçtiğimiz yıldan itibaren ulusal alanda da hizmet vermeye başladı. Türkiye'de ilk defa gölgelendirme Sistemlerini hayata geçirdiklerini kaydeden Barış Tente Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basmacı, şöyle konuştu.

Gölgelendirme sistemi

Gölgelendirme sistemi 5 yıl garanti veriyor. "Gölgelendirme sistemi üretmeye başlayan firmamız, çadır branda sektöründe ayrı bir segment yaratmış oldu. Tüm ürünler için 5 yıl sorunsuz hizmet garantisi sunuyoruz, bu da müşterilerimizin gönül rahatlığıyla bizi tercih etmesini sağlıyor. Gölgelendirme sistemi üzerinde dünya çapında araştırmalar yaparak en son teknoloji ithalatını gerçekleştiriyoruz. Baştan İtalya olmak üzere Almanya ve İspanya firmalarının Türkiye distribütörlüğünü de yürütüyoruz. Tamamı İtalyan tasarımı olan ve paslanmaz çelikten imal ettiğimiz tentelerimizin kumaşları hava şartlarından etkilenmeyen su geçirmez kumaşlardan yapılıyor." Sigara yasağını ardından restoran ve kafe benzeri işletmelere alternatif alan çözümü sunun tentelerin aydınlatmalı modellerinin bulduğunu belirten Hasan Basmacı, Güneşi keyfe dönüştüren tentelerin maliyetlerinin çok yüksek olmadığını vurguladı. İnternet üzerinden ürünlerini sergilediklerini kaydeden Basmacı, Türkiye genelinde bayilikler vereceklerini de sözlerine ekledi.

Barış Tente 1985 yılından bu yana İzmir’de faaliyet gösteriyor. BARIŞ TENTE Gölgelendirme sistemi; çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır. Kurucumuz Sayın Hasan Basmacı'nın söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde BARIŞ TENTE halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan BARIŞ TENTE, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır. Gölgelendirme sistemi.

Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan, İş ortamının getirdiği dayanışma va paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı, Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan, bir kurumda çalışmak isteyenler için BARIŞ TENTE doğru adres demektir.Bu haber : 6360 kez izlenmiştir

Bu sayfa : 1615085 kez ziyaret edilmiştir.